• Dr Andrew Wakefield

  Wiosna Zdrowia 2017

  CZĘŚĆ PIERWSZA

  W tej części przedstawię najbardziej interesujące informacje z wykładu Dr Andrew Wakefielda z USA – Wykład na temat: Prawda o szczepionkach.

  Dr Andrew Wakefield

  Dr Andrew Wakefield

  Dr Andrew Wikefild mówił o szkodliwości szczepionek, że często zawierają one dimerazol czy też aluminium które bardzo szkodliwie wręcz toksycznie wpływają na funkcjonowanie mózgu. Dr mówi również o szkodliwości łączenia szczepionek w jedną. Podaje przykład szczepionki na świnkę podawanej w Japonii, która nie powodowała skutków ubocznych póki była szczepionką pojedyńczą. Dopiero po połączeniu jej ze szczepionką przeciwko odrze i różyczce powodowała ona bardzo często zapalenie opon mózgowych. W magazynie naukowym „Lancet” – wiele razy pisano, że szczepionka MMR może powodować autyzm.
  Na dzień dzisiejszy ryzyko zapadnięcia na autyzm w USA wynosi 1:25. Szacuje się jednak, że do 2032 roku to ryzyko wzrośnie aż 1:2 ! Jest to przerażające gdyż okazuje się , że albo będziemy sami chorować na autyzm albo będziemy opiekowali się osobą chorą na autyzm. A chorzy na autyzm bardzo cierpią – odczuwają fizyczny ból. W Stanach Zjednoczonych tworzone są już nawet Specjalne Fundusze odszkodowawcze aby wypłacać pokrzywdzonym odszkodowania… tworzone są specjalne szkoły dla dzieci chorych na autyzm. Problem jest potężny i ciągle się powiększa.

  Dr  Andrew Wikefild jest twórcą filmu – „VAXXED” – Wyszczepieni. Ten film trzeba zobaczyć. Będąc na konferencji mieliśmy okazję usłyszeć informację przekazaną przez Jerzego Ziębę o chęci wyemitowania tego filmu przez telewizję TVN. Niestety po przez naciski pewnych najwyraźniej wpływowych osób filmu tego nie wyświetlono – chyba nie trudno domyśleć się komu nie jest on bardzo na rękę.
  VAXXED.COM

  Zapraszam na projekcję filmu „VAXXED” –  Wyszczepieni:

   

  Autorka tekstu: Justyna Brzezińska

   

  Źródło:

  Wykład Dr Andrew Wikefild  – Wiosna Zdrowia 1-2 kwietnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *