• Dr Robert Czerniak

  Wiosna Zdrowia 2017

  CZĘŚĆ SIÓDMA

  W tej części przedstawię najbardziej interesujące informacje z wykładu Dr Robert Czerniak – Wykład na temat: Szczepienia – przemilczane fakty.

  DR ROBERT CZERNIAK

  Dr Hubert Czerniak jest lekarzem chorób wewnętrznych z dwudziestoletnim doświadczeniem w POZ, a także działaczem społecznym (na rzecz zdrowia masowego). Organizuje także imprezy sportowe. Publicznie podejmuje niewygodne tematy, np. dotyczące szkodliwości szczepionek oraz wpływu chemikaliów na powstawanie zaburzeń hormonalnych u dzieci i dorosłych oraz ich negatywnego oddziaływania na mózg.

   

  Szczepienia a rozwój mózgu i odporności u dziecka.

  Przez pierwsze pół roku życia mózg dziecka się rozwija. Do tego czasu dziecko nie posiada bariery krew – mózg. Wątroba jest niedojrzała i nie oczyszcza tak jak powinna. Dlatego też w tym okresie nie powinno się podawać dziecku żadnej szczepionki. Przy tym ważne jest aby matka karmiła dziecko piersią przekazując mu między innymi immunoglobuliny A, chroniące dziecko.

   

  Szczepienia a autyzm, padaczka i inne choroby neurologiczne.

  Kiedy u dziecka można rozpoznać i stwierdzić autyzm, padaczkę czy inne choroby? Dopiero po drugim roku życia. Wcześniej jest to utrudnione, dzieci się rozwijają w różnym tempie. A kalendarz szczepień do tego czasy zakłada bardzo dużą liczbę szczepień. Szczepionki mogą powodować autyzm u dzieci nawet do 15 miesięcy po szczepieniu.

   

  Kiedy jest uzasadnienie podania szczepionki WZW dziecku?

  Szczepionka WZW – podawana w pierwszej dobie życia dziecka zawiera rtęć, jednak pod różnymi nazwami. Szczepionkę WZW powinno dostać dziecko jedynie w sytuacji kiedy jego matka ma wirusa i ma antygen we krwi.

   

  Czy warto szczepić się przeciwko grypie?

  Szczepienia przeciwko grypie – bakterie bardzo szybko mutują. Jeżeli jest osoba chora na wschodzie Polski to 100 km dalej ta bakteria już się zmutuje. W ciągu sezonu bakterie grypy potrafią mutować się kilkukrotnie – szczepienie na grypę nie ma sensu.

   

  Szczepionki to nie lek.

  Lek musi przejść testy najpierw na zwierzętach potem na ludziach. Szczepionki takich testów nie przechodzą!

   

  Czego używa się do produkcji szczepionek?

  Do produkcji szczepionek używane są komórki diploidalne – czyli rozkawałkowane płody ludzkie. Hodowla bakterii ma miejsce na komórkach małp, a zdarzało się nawet na komórkach rakowych, które są również obecne później w szczepionkach.
  Szczepionki zawierają substancje które maja za zadanie chronić ją przed nadkażeniem innymi bakteriami (adiutanty). Takim adiutantem był np. w latach 60-tych olejek arachidowy, aluminium, czy skwalen. Okazuje się że nawet substancja bardzo zdrowa tak jak np. skwalen, ale podana jednocześnie z antygenem spowoduje, że nasze organizmy wytworzą przeciwciała nie tylko przeciwko podanej bakterii ale i przeciwko skwalenowi. Co to dla nas oznacza? Nasz organizm zaczyna produkować przeciwciała przeciwko samemu sobie. W przypadku olejku arachidowego – może on powodować tak silne uczulenia na orzeszki w przyszłości. Hormon HCG, który pozwala utrzymać ciążę – podany w szczepionce z antygenem wytworzył przeciwciała i powodował on poronienia u kobiet.

   

  Powikłania poszczepienne.

  W Stanach Zjednoczonych nastąpiło wiele powikłań między innymi po szczepionce na Błonnicę – krztusiec – tężec. Powstał nawet Sąd Szczepionkowy i utworzono Fundusz Odszkodowawczy, co mówi samo za siebie o ilości występujących powikłań.

   

  Dzieci a suplementacja witaminą D

  Należy dziecku podawać wit. D3 ( 10 000 jednostek dziennie z wit K2).

   

  Rak skóry – prawdziwa przyczyna

  Czerniak nie powstaje od słońca tylko od kosmetyków, które blokują promieniowanie UVB (które blokuje wytwarzanie witaminy D a nie blokują UVA – które powoduje raka.
  Jakie kosmetyki używać? Takie które moglibyśmy zjeść. Inne należy wyrzucić. Bardzo dobrym olejkiem do ciała jest olejek macedomia czy też olejek figowy.

  Doktor mówi: „Nie wierzcie mi na słowo, sami sprawdźcie”.

   

  Warto zapoznać się z informacjami przekazywanymi przez:

  1. Dr Jerzego Jaśkowskiego, który wiele mówi na temat szczepionek.
  2. StopNop –poczytać fakty o szczepieniach

   

   

  Autorka tekstu: Justyna Brzezińska

  Źródło:
  Wykład Dr Robert Czerniak – Wiosna Zdrowia 1-2 kwietnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *